THALAC COSMETIQUE kosmetické ošetření-ceník

Značku THALAC COSMETIQUE založil v roce 1988 Joseph DAGNIAC, fyzioterapeut se specializací na lázeňství a thalasoterapii.

Při vývoji speciálních technik vycházel ze svých bohatých zkušeností. Diky dlouholetému výzkumu a vývoji ve specializovaných laboratořích THALAC dnes nabízíme široký výběr produktů s originálními recepturami a účinné metody péče pro krásu pleti obličeje i pokožky celého těla.

Kombinace účinných výrobků a specifických metod nanášení poskytuje okamžitý výsledek. Navzdory přetechnizované době se značka drží tradičního pojetí ruční masáže, při níž je dosahováno požadovaných účinků přesně podle individuálních potřeb klientů.


Každá žena, a dnes i nejeden muž, touží po kráse a atraktivním vzhledu bez ohledu na věk. Pěstěná pleť a udržované tělo podtrhuje zdravý vzhled, dodává sebedůvěru a přispívá ke spokojenému a harmonickému životu. Tým odborníků THALAC vyvíjí každý den velké úsilí pro uspokojení potřeby krásy každého klienta. Díky celosvětové síti školených profesionálů jsme v neustálém kontaktu se spotřebiteli a promítáme do naší nabídky jejich požadavky. Podrobně vypracované protokoly péče o pleť a tělo slouží kosmetičkám k tomu, aby sestavily pro každého klienta jedinečné ošetření na míru.


Značka THALAC vybudovala své cenné know-how a zaslouženě zaujímá přední místo mezi nejlepšími značkami. Všechny naše produkty jsou vyrobeny pod dohledem specializovaných vědců laboratoře THALAC. Kosmetičky, které spolupracují se značkou THALAC, jsou odborně zaškoleny a dodržují speciální protokoly péče o obličej i tělo. Pro nejlepší výsledky jsou profesionální salónní ošetření doplněna ucelenou řadou produktů pro domácí použití. Tyto produkty zakoupíte pouze ve vybraných salónech, kde Vám rovněž poskytneme individuální poradenství podle aktuálních potřeb Vaší pleti.Comments